משחק רמיקוב מפואר מבית STAR OKEY

לקבלת הצעת מחיר עבור כמות או תוספת חריטה/ מיתוג ... צור קשר 09-7925138

משחק רמיקוב מפואר מבית STAR OKEY

משחק רמיקוב , רמי קלפים משחק מאוד נפוץ בעולם הומצא על ידי אפרים הרצנו בשנות ה 40

299.00 199.00

משחק רמיקוב מפואר מבית STAR OKEY

רמיקוב הומצא ופותח בשנות ה 40  על ידי מפתח המשחקים הישראלי , אפרים הרצנו. משחק הרמיקוב  כולל 106 אריחים: על 104 מהם מודפסים מספרים צבעוניים מ-1–13, ובנוסף יש 2 ג'וקרים. כל שחקן מקבל 14 אריחים. מטרת השחקן: להניח את כל האריחים שלו מסודרים על השולחן.

מותר להניח אותם בסדרות משני סוגים. בכל סידרה חייבים להיות לפחות 3 אריחים: א. קבוצות – אותו מספר בצבעים שונים. ב. רצפים של מספרים עוקבים. ג'וקר יכול להחליף כל אריח. מותר באותו תור להניח אריח מספרי במקום ג'וקר ולהעביר את הג'וקר למקום אחר.

לשחקן מותר להתחיל להניח סדרות על השולחן רק אם יש לו 30 נקודות לפחות. הנקודות מחושבות לפי סכום המספרים של אריחי הסדרות, הניקוד של ג'וקר נחשב, לצורך זה, לפי ניקוד האריח אותו הוא מחליף. לאחר מכן רשאי השחקן להניח סדרות נוספות, להוסיף אריחים לאלו שעל השולחן ואף לסדר אותם בסדר שונה. בתור בו שחקן אינו מניח אריחים על השולחן או משנה את סידרם, עליו לקחת אריח אקראי מהקופה. אם הקופה מתרוקנת, לכל שחקן יש תור נוסף ואחר כך מסכמים את נקודות האריחים שלא הונחו. השחקן שנותרו לו פחות נקודות – הוא הזוכה. הניקוד של ג'וקר שלא הונח הוא, במקרה זה, 30.

סיכום הנקודות בסוף המשחק: הזוכה מקבל את סך הנקודות של האחרים. כל אחד מהם מקבל מינוס הנקודות של האריחים שנותרו לו.

ועכשיו המשחק רמיקוב מגיע תוצרת טורקיה עם איכות עבודה גבוהה ומעמדי שולחן מקצועיים מפלסטיק בעלי תמיכה ויציבות מה שמונע את נפילת המשטח והקלפים. חוויה מדהימה באיכות שלה לשחקני רמיקוב מנוסים. 

  • משחק רמיקוב איכותי ומפואר.
  • הקלפים עשויים מפלסטיק איכותי
  • מכיל 4 מעמדים איכותיים מפלסטיק קשיח בעל מבנה של משולש למניעת החלקה ונפילת קלפים ומשטחים.
  • מתנה מדהימה לשחקני רמיקוב מנוסים.
  • אריזה מדהימה ומקורית.