רמקול בלוטוס סולארי עם תאורה מתחלפת עמיד למים + פונקציית הטענת טלפונים חכמים - פטנט

רמקול בלוטוס סולארי עם תאורה מתחלפת עמיד למים + פונקציית הטענת טלפונים חכמים - פטנט

משלוח : דואר רשום 15 ש"ח. שליח עד 7 ימים 29 ש"ח . שליח מהיר עד 3 ימים 39 ש"ח. יתכן עיכוב שלא בשליטה

199.00 99.00

טכנולוגיה חדשה ... שילוב של רמקול בלוטוס עם תאורת דיסקו של אורות מתחלפת בקצב המוסיקה , טעינה סולארית של הטלפונים חכמים שלכם דרך השמש ויכולת ניפוח הרמקול לכרית קטנה וחזקה המאפשרת לרמקול בלוטוס לצוף על פני המים מבלי חשש.   הרמקול בלוטוס שהוא מנופח עמיד למים לחלוטין ואינו טובע אלא צף על פני המים . לכם נותר להפעיל את הטלפון הנייד ולשמוע  מוסיקה באיכות גבוהה תוך כדי אורות מתחלפים בהתאם לקצב המוסיקה, ואם הנייד עושה רעש של סוללה חלשה . בין רגע מטעינים באמצעות הרמקול. אחד הפטנטים הנוספים של מוצר זה הוא החומר ממנו הוא עשוי. לכאורה נראה כמו בלון לניפוח אבל עמיד מאוד וקל כמו בלון . ניתן לשחרר את האוויר ולהחזירו למצבו המקורי. גאדג'ט ייחודי לטיולים, פארק מים, בריכות שחיה, קמפינג, ספורט אתגרי ועוד . 

  • רמקול בלוטוס סולארי עם תאורה ועוד - פטנט. 
  • הרמקול מגיע שטוח ולכם קיימת האופציה לנפח אותו בעזרת הפה ולהפוך אותו לכזה שניתן לשים אותו על מים או בבריכה והוא יצוף ללא בעיה. 
  • ניפוח אוויר באמצעות הפה יגרום לרמקול בלוטוס לקבל צורה של כרית מלאה באוויר ( לא פוגם באיכות השמע, תאורה ) רוצים להחזירו למצב קדמותו לחיסכון במקום. מוציאים את האוויר באמצעות פיה הקיימת ברמקול.
  • מידות המוצר שהוא סגור: אורך 20 ס"מ * רוחב 9.5 ס"מ * גובה 3 ס"מ.
  • מידות המוצר שהוא מנופח : אורך 20 ס"מ * רוחב 9.5 ס"מ * גובה 6 ס"מ.