תיק צידנית עם סט כלי ברביקיו - 11 חתיכות

תודה שאתם פה !. נמשיך ונהפוך את חווית הקנייה שלכם למפתיעה בכל פעם מחדש :)

תיק צידנית עם סט כלי ברביקיו - 11 חתיכות.מק"ט: 2su9978ml

משלוח : דואר רשום 15 ש"ח. שליח עד 7 ימים 29 ש"ח . שליח מהיר עד 3 ימים 39 ש"ח. יתכן עיכוב שלא בשליטתנו. איסוף בתאום מראש.

249.00 179.00

תיק צידנית עם סט כלי ברביקיו - 11 חתיכות


אז אתה על הדרך שלך ליום בפארק או מחנאות . בראש עוברים פנטוזים על הבשר שאתה מתכונן להכין למשפחה. הרי ידוע שאתה מתמח בכל מה שקשור לעל האש צלייה. בראש רצים להם כבר המחשבות לגבי מה צריך להכין לארועובכן, כמובן שאתה צריך אמצעי קרור כאדי לשמור על המזון והמשקאות שלך קרים. אתה צריך גרילר וכמובן להיות מצויד בכלים לברביקיו גריל שלא ייו פאדיחות. אתה חושב על אך להתחיל לארג את כל האביזרים, להעמיס לרכב ולסחוב לפארק. סיפור לא פשוט. אלא אם כןהיה לך פתרון שפותר לך את מרבית הבעיות. פתרון שבא בצרור אחד . פתרון שיעשה שיהפוך את המעמסה לקלה עלמנת שיהיה לך יום מנגל לא משנה איפה אתה . התיק צידנית שלנו היינו הפתרון בשבילךתיק זה היינו צידנית ששומרת על קור ומשולבת במגוון כלי ברביקיוהצידנית המחזיקה עד 14 פחיות שתייה היא בחלק האחורי של התיק.הכלים נמצאים בחלקו הקדמי של התיק ומאפשרים לך להפוך את יום זה ליום גדול של צלייה עם המשפחה והחברים.

  • ערכת 11 חלקים הכוללת
    סכינים ,מזלג , מלחייה+פלפלייה, קרש חיתוך קטן, תרבד, מלקחיים, מזלג בשר, פותחן אלכוהול (בירה+יין) , כפפת בישול
  • סט / קריר כלי ברביקיו זה היינו מתנה גדולה עבור אלה שרוצים לבלות יום בפארק, חוף הים או קמפינג ורוצים תמיד להיות מוכנים.